سایر خدمات, سایر سایت ها

خرید سایت شخصی

خرید سایت شخصی - کلیک زرد

خرید سایت شخصی

خرید سایت شخصی می‌تواند کمک زیادی به فردی کند که تمایل دارد اطلاعات و رزومه خود را با دیگران به اشتراک بگذارد. امروزه سایت شخصی یکی از بهترین روش‌ها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی، نظرات و رزومه در گوگل است. وب‌سایت شخصی علاوه بر اینکه معرف فرد است روش جدیدی برای برقراری ارتباط و تعامل با دیگران محسوب می‌شود. با توجه به اینکه در سایت شخصی رزومه و نمونه کارهای شخص درج می‌شود، لازم است تم و ظاهر ویژه‌ای داشته باشد؛ به همین دلیل باید تم و ظاهر سایت شخصی فرد، جذاب باشد تا کاربران بیشتری جذب سایت شوند. یکی از روش‌های مناسب برای اینکه سایت شخصی مناسبی داشته باشید، خرید سایت شخصی از کلیک زرد است. تیم ماهر و متخصص ما با حساسیت ویژه در انتخاب و خرید سایت مناسب، کمک‌تان خواهند کرد.

خرید سایت شخصی - کلیک زرد

سایت شخصی چیست؟

سایتی است که به کسب‌وکار ارتباط ندارد و کاربران در آن اطلاعات شخصی خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند. سایت شخصی مانند پیچ افراد در اینستاگرام است که هر فرد تصاویر، فیلم، بیوگرافی و … را در آن می‌گذارد. مهم‌ترین دلیل علاقه افراد به سایت شخصی این است که می‌توان به سلیقه فرد، سایت را طراحی کرد. فرد با داشتن این سایت، تنها کافی است یک بار اطلاعات را در سایت وارد کند و اگر کاربری تمایل داشته باشد به اطلاعات فرد دست پیدا کند، شخص لینک صفحه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. اگر به چنین سایتی نیاز دارید می‌توانید به خرید سایت شخصی از شرکت‌ ما اقدام کنید.

سایت شخصی چیست؟ - کلیک زرد

ضرورت طراحی سایت شخصی

اگرچه امروزه شبکه‌های اجتماعی زیادی موجود است و شاید عده‌ای طراحی یا خرید سایت شخصی را ضروری ندانند؛ اما به‌علت ضرورت تفکیک زندگی شخصی و حرفه‌ای، طراحی سایت برای خیلی از افراد ضروری می‌نماید.اکثر افراد دوست دارند صفحات شبکه‌های اجتماعی به زندگی شخصی آنها اختصاص یابد؛ اما به فضایی هم لازم دارند که به‌صورت حرفه‌ای در آن فعالیت کنند. چون شبکه‌های اجتماعی، قالب یکسان و امکانات محدودی برای انتشار محتوا دارند و شخصی‌سازی این صفحات مقدور نیست، ماهیت شبکه‌های اجتماعی با فضای تخصصی و حرفه‌ای تناقض دارد. به همین دلیل هنوز هم داشتن سایت، از بهترین گزینه‌ها برای فعالیت حرفه‌ای در اینترنت به‌شمار می‌رود. برای راه‌اندازی سایت شخصی باید طراحی خلاقانه و مبتکرانه آن را در نظر بگیریم و نباید به آن بی‌توجه باشیم؛ چرا که هر محتوایی در فضای اینترنت قرار می‌گیرد، باید دارای جذابیت باشد؛ پس باید از طراح حرفه‌ای و خلاق برای طراحی سایت استفاده کرد. خرید سایت شخصی هم می‌تواند این نیاز شما را برآورده کند.

کاربرد سایت شخصی

سایت شخصی می‌تواند با هدف‌های خاصی ایجاد شود. با خرید سایت شخصی می‌توان به این اهداف دست یافت. ما چند نمونه از کاربردهای سایت شخصی را در زیر می‌اوریم که عبارتند از:

ایجاد بیوگرافی آنلاین

یکی از کاربردهای سایت شخصی این است که اگر مایل باشید می‌توانید مشخصات و ویژگی‌های خود را با کاربران در میان بگذارید. مثلاً شاید دوست دارید در مورد سال تولد، شهر محل تولد، تحصیلات یا مهارت‌هایی که دارید به مخاطبان اطلاعاتی ارائه کنید. با خرید سایت شخصی و در اختیار گرفتن آن می‌توانید تمام این اطلاعات را در کوتاه‌ترین زمان به کاربران بدهید. به این ترتیب می‌توانید بدون هیچ محدودیتی اطلاعاتی که لازم می‌دانید کاربر از آن مطلع شود را در سایت قرار دهید‌.
ایجاد بیوگرافی آنلاین - کلیک زرد

ایجاد رزومه آنلاین

رزومه یکی از موارد مهمی است که برای همه کاربران اهمیت دارد؛ چرا که لازم است رزومه در دسترس باشد. با در دسترس بودن رزومه، شانس فرد برای ایجاد همکاری‌های جدید و مناسب افزایش خواهد یافت. دیگر دوران قرار دادن رزومه به‌صورت پی دی اف یا پرینت شده سر آمده است. در حال حاضر، افراد در سایت‌های شخصی بخشی از رزومه خود را قرار می‌دهند تا اگر کارفرما یا شرکتی از او درخواست رزومه کنند لینک سایت را برای او ارسال کند و به این ترتیب پرستیژ و شخصیت کاری فرد در نظر کارفرما بالاتر می‌رود.

نمایش نمونه کارها به بهترین شکل

در سایت شخصی می‌توانید نمونه کارهای خود را بر اساس مهارت‌تان قرار دهید. مهم نیست حوزه فعالیت‌تان در چه موردی باشد. در هر صورت بهترین گزینه برای نمایش حوزه فعالیت می‌تواند سایت شخصی باشد. وقتی که فرد قصد دارد پروژه‌ای بگیرد به‌راحتی با قرار دادن لینک، نمونه کارهای خود را به کاربر مورد نظر می‌فرستد. با این روش، نمونه کارها بسیار حرفه‌ای‌تر ارائه می‌شود و کارفرما، نمونه کارهایتان را مشاهده می‌کند.‌

داشتن وبلاگ شخصی

داشتن وبلاگ شخصی - کلیک زرد
اگر فردی هستید که نوشتن را دوست دارید و تمایل دارید محتوای خود را منتشر کنید، راه‌اندازی سایت شخصی می‌تواند کمک بزرگی به شما کند. اگر چه شبکه‌های اجتماعی مختلفی موجود هستند که می‌توانید این کار را انجام دهید؛ اما اگر قصد دارید حرفه‌ای تر عمل کنید داشتن سایت شخصی و بلاگ بهترین گزینه است. با طراحی سایت شخصی نوشته‌ها، تصاویر یا ویدیو هم با کاربران به اشتراک گذاشته می‌شود. به‌ویژه برای افرادی که قصد انجام دادن برندسازی شخصی به بهترین شکل ممکن را دارند، داشتن وبلاگ شخصی توصیه می‌شود.

ارائه آموزش آنلاین به کاربران

یکی دیگر از کاربردهای سایت شخصی، ارائه آموزش‌های رایگان به کاربران است. اگر در کاری تخصص دارید می‌توانید به دیگران هم آموزش دهید. این کار با داشتن سایت شخصی امکان‌پذیر است. آموزش‌ها می‌توانند به صورت متنی یا ویدیویی ارائه شوند و محدودیتی در ارائه اموزش‌ها ندارید. برای اینکه تعداد افرادی که ویدیوهای شما را می‌بینند، افزایش پیدا کنند می‌توان از روش‌های مختلفی کمک گرفت. برخی از روش‌ها عبارتند از: بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بهبود رتبه سایت در گوگل و ….

دریافت پروژه به بهترین شکل

اگر به دنبال جذب پروژه‌های مختلف از سایت هستید، داشتن سایت شخصی برای شما بسیار موثر است. با قرار دادن نمونه کارها و رزومه خود در سایت شخصی می‌توانید موفق به دریافت پروژه شوید. از مزایای داشتن سایت شخصی، صرفه‌جویی در زمان است. به این ترتیب زمانی که باید برای ارائه نمونه کار صرف کنید به کارهای دیگر نظیر بازاریابی اختصاص دهید. با این کار، پروسه دریافت پروژه به صورت آنلاین بوده و دریافت هزینه پروژه از مشتری در همان لحظه صورت می‌گیرد.

انجام اطلاع رسانی به بهترین وجه

محیط سایت شخصی به‌گونه‌ای است که هر چیزی قابل اطلاع رسانی است و شما می‌توانید به بهترین وجه این کار را انجام دهید. مثلا اگر محقق هستید و در طی مطالعات و بررسی‌های خود به نتایج جالبی دست پیدا کردید، اگر آنها را در سایت شخصی خود قرار دهید افراد زیادی را جذب خواهید کرد. اگر تحقیق جامع و حرفه‌ای انجام داده باشید، احتمال اینکه مخاطبان‌تان آن را به‌عنوان مرجع در شبکه‌های اجتماعی یا سایت شخصی خود با دیگران به اشتراک بگذارند، زیاد است.

برگزار کردن رویداد

اگر تمایل دارید رویدادهای مختلفی برگزار کنید، داشتن سایت شخصی کمک‌تان می‌کند تا بتوانید رویدادها را با دیگران در میان بگذارید.البته برای برگزاری رویداد باید بستر مناسبی فراهم باشد. شما می‌توانید برای ثبت رویداد از سایت شخصی کمک بگیرید و برای برگزاری رویداد از پلتفرم‌های دیگر بهره ببرید.

ویژگی های سایت شخصی

برای اینکه سایت شخصی شما به سایت حرفه‌ای تبدیل شود باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد. ویژگی‌های سایت شخصی شامل موارد زیر می‌شوند:

ظاهر مناسب و حرفه ای سایت

اگر سایت دارای ظاهر مناسب و حرفه‌ای باشد کاربران زیادی جذب آن شوند. ظاهر سایت شخصی باید متناسب با حوزه فعالیت و برند شخصی باشد. مثلاً در صورت فعالیت در حوزه کودک، توصیه می‌شود کمی خیال‌پردازی داشته باشید؛ اما در صورت فعالیت در حوزه رسمی، در عین رسمی بودن سایت می‌توان آن را جذاب و حرفه‌ای هم طراحی کرد.‌

رنگ مناسب برای سایت

رنگ مناسب برای سایت - کلیک زرد
یکی از مواردی که در ساخت سایت شخصی و بلاگری باید مورد توجه قرار گیرد، انتخاب رنگ مناسب برای سایت است. در صورت انتخاب رنگ سازمانی برای برند شخصی، آن رنگ را برای سایت خود طراحی کنید. در صورت در نظر نگرفتن رنگ خاص می‌توانید رنگ مناسب با حوزه فعالیت خود را برگزینید.

تایپوگرافی مناسب

در صفحات هر سایت، محتواهای خاصی وجود دارد که کاربران به آن مراجعه می‌کنند و می‌خوانند. برای اینکه کاربران جذب سایت شوند و مطالب‌تان را بخوانند لازم است سایت‌تان از تایپوگرافی مناسبی برخوردار باشد. شاید از خود بپرسید تایپوگرافی مناسب چیست؟! تایپوگرافی مناسب یعنی کاربران به‌راحتی قادر باشند مطالب را بخوانند. نوع فونت، رنگ فونت، سایز متن‌ها و… در بهینه بودن تایپوگرافی سایت بسیار موثر هستند.

تولید محتوا به صورت حرفه ای

محتوای سایت حرفه‌ای یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند کاربران را به سوی سایت شما سوق دهد. اگر در سایت شخصی از محتوا خبری نباشد، کاربران وارد آن نمی‌شوند؛ به همین دلیل در طراحی یا خرید سایت شخصی باید از محتوای جذاب و کاربردی استفاده شود تا کاربران ترغیب شوند از اول تا آخر مطلب را بخوانند.

طراحی تجربه کاربری مناسب

طراحی تجربه کاربری مناسب - کلیک زرد
وقتی کاربران به سایت شما مراجعه می‌کنند و کمی مطالب را بررسی می‌کنند تجربه‌ای از سایت شما پیدا می‌کنند که به آن تجربه کاربری سایت می‌گویند. اگر مطالب سایت شما برای کاربر جذاب باشد و به اصطلاح تجربه کاربری بهینه و حرفه‌ای داشته باشد، کاربر حس خوبی نسبت به سایت دارد. عکس آن هم صادق است و با تجربه کاربری نامناسب، حس بدی به کاربران دست می‌دهد که سبب می‌شود از سایت شما خارج شوند و روی برندسازی شخصی سایت اثر منفی دارد؛ بنابراین برای موفقیت یک سایت شخصی، لازم است تجربه کاربری خوبی داشته باشید تا کاربران با سایت ارتباط برقرار کنند.

ایجاد صفحات ضروری در سایت

هر کسی که سایت شخصی دارد باید صفحات ضروری هم داشته باشد. مثلا باید دارای صفحه تماس با ما یا درباره ما باشد تا کاربر به‌راحتی با او ارتباط بگیرد؛ بنابراین لازم است هر فرد متناسب با اهداف خود به ایجاد صفحات ضروری در سایت خود بپردازد. در صفحه تماس با ما فرم تماس قرار داده می‌شود تا کاربران بتوانند با فرد ارتباط بگیرند.

ایجاد راه های ارتباطی برای کاربران

ایجاد راه های ارتباطی برای کاربران - کلیک زرد
در هر سایتی راه‌های ارتباطی برای کاربران اهمیت خاصی دارد. هر سایت باید راه‌های ارتباطی داشته باشد تا کاربران بتوانند با کارشناس و مدیر سایت ارتباط بگیرند. علاوه بر صفحه تماس که در بالا توضیح دادیم، راه‌های ارتباطی دیگر هم وجود دارد. مانند چت آنلاین که کاربر به محض ارتباط با شما می‌تواند از شما سوال بپرسد. راه‌های ارتباطی دیگری هم مانند تیکت، ایمیل، شماره تماس و… وجود دارند که می‌توانید در صورت نیاز از آنها بهره ببرید.

وجود بخش بلاگ در سایت شخصی

همان‌گونه که گفتیم محتوا یکی از بخش‌های مهم هر سایت است. با راه‌اندازی بخش بلاگ در سایت شخصی می‌توانید محتواهای خود را در معرض نمایش قرار دهید. با قرار دادن اطلاعات ارزشمند به کاربران به‌صورت رایگان، کاربران به شما اعتماد خواهند کرد. این مسئله به‌خصوص برای سایت‌های شخصی که تازه ایجاد شده‌اند، اهمیت خاصی دارند. با قرار دادن بلاگ محتوای مرتبط با حوزه کاری‌تان، کاربران شما را متخصص می‌شناسند و احساس خوبی نسبت به اسم و برند شما پیدا می‌کنند که این امر در رشد کسب‌وکارتان هم بی‌تاثیر نیست.

صفحه درباره ما

صفحه درباره ما - کلیک زرد

در صفحات سایت، صفحه‌ای به نام درباره ما قرار دهید و اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارید. در این صفحه می‌توانید هدف خود را از راه‌اندازی سایت توضیح دهید. اگر هدف شما از راه‌اندازی آن، ارائه اطلاعات مفید و کاربردی است در این صفحه به کاربر اطلاع دهید تا حس خوبی را تجربه کند. 

صفحه رزومه

یکی از بخش‌های مهم که منجر به کسب درآمد می‌شود پروژه گرفتن است. اگر دارای مهارتی هستید که از طریق آن زندگی خود را می‌گذرانید این بخش برای شما بسیار مهم است‌. پروژه گرفتن از طریق افراد معمولی یا شرکت‌های مختلف انجام می‌شود. برای اینکه کاربران بدانند کار شما دقیقا چیست و با چه افراد و شرکت‌هایی همکاری داشتید ایجاد بخش رزومه می‌تواند گویای وضعیت شما باشد. در این بخش می‌توانید اطلاعات مهم در حوزه کاری خود را در اختیار کاربران قرار دهید. برای این منظور تنها باید لینک صفحه رزومه را به کاربران خود بفرستید تا بتوانید  نتیجه خوبی بگیرید.

سرعت بارگذاری مناسب

سرعت بارگذاری مناسب - کلیک زرد

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که وارد سایت شده باشید و شاهد بارگذاری کند آن باشید و از صفحه خارج شوید. سرعت بارگذاری سایت در موفقیت آن بسیار تاثیر می‌گذارد. اگر بارگذاری یک سایت به‌کندی انجام شود و  کاربران باید وقت خود را صرف منتظر بودن کنند، بیشتر اوقات سایت را می بندند. طبیعی است کسی که سایت شخصی را راه‌اندازی کرده و زحمت زیادی کشیده است، دوست ندارد کاربر، سایت او را ترک کند. برای اینکه از این مسئله جلوگیری کنید باید سرعت بارگذاری سایت را بهینه‌سازی کنید تا  زمان انتظار کاربر برای بارگذاری کامل سایت به حداقل برسد. برای این منظور باید کدهای سایت را بهینه‌سازی کنید و از سیستم مدیریت محتوای بهینه استفاده کنید؛ همچنین با استفاده کمتر از پلاگین‌ها و ماژول‌های اضافه در سیستم‌هایی مانند وردپرس، سعی کنید سرعت سایت را افزایش دهید.

دو زبانه بودن

اگر دوست دارید پروژه‌هایی خارج از ایران بگیرید و درآمد دلاری کسب کنید، به سایت دوزبانه نیاز دارید. اگر چه معمولا زبان اول کاربران ایرانی، زبان فارسی است اما اگر تمایل دارند به‌صورت بین‌المللی به فعالیت بپردازند  سایت‌ها به زبان انگلیسی هم هستند؛ بنابراین اگر می‌خواهید علاوه بر اینکه از کاربران داخل ایران، پروژه دریافت کنید از کاربران خارجی هم پروژه بگیرید اقدام به طراحی یا خرید سایت شخصی دوزبانه نمایید.

لینک دهی به شبکه های اجتماعی

امروزه اکثریت افراد از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. آنها حداقل از یکی از شبکه‌های اجتماعی بهره می‌برند؛ از این رو  داشتن سایت شخصی می‌تواند کمک‌تان کند تا با قرار دادن لینک صفحات اجتماعی خود در سایت، کاربران بیشتری جذب کنید؛ چرا که ممکن است کاربران تمایل داشته باشند که در شبکه‌های اجتماعی هم با شما در ارتباط باشند. برای این منظور باید لینک تمام شبکه‌های اجتماعی خود را در سایت ارائه کنید. به این ترتیب کاربر با یک کلیک به صفحه اجتماعی شما دست پیدا می‌کند.

خرید سایت شخصی ارزان

برای اینکه بتوانید یک سایت شخصی برای بهبود کسب‌وکارتان راه بیندازید می‌توانید از دو روش کمک بگیرید:

روش اول: طراحی سایت با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا یا به صورت اختصاصی است.

روش دوم: خرید سایت شخصی کاربرپسند است.

 

سایت آماده به سایتی می‌گویند که قالب آن را از قبل طراحی کرده باشند و با توجه به نوع سایت، قابلیت‌هایی در آن قرار داده باشند. در کلیک زرد، این سایت‌های آماده طراحی شده‌اند تا کاربران بتوانند با هر بودجه‌ای که در اختیار دارند صاحب یک سایت برای خود باشند. در آن، نمونه قالب‌های آماده سایت در معرض فروش به کاربران است.

 

 طراحی سایت‌های آماده با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا انجام می‌شود. اگر این سایت‌های آماده را از شرکت طراحی سایت معتبر کلیک زرد خریداری کنید متوجه خواهید شد که چقدر با سایت‌های آماده دیگر متفاوت است. شما به‌راحتی و با بودجه مناسب می‌توانید با خرید سایت شخصی از این تیم حرفه‌ای به فعالیت خود ادامه دهید و کسب‌وکارتان را رونق ببخشید. در واقع این سایت‌ها در قالب کلی فروخته می‌شوند و در صورت تمایل شما می‌توانیم آن را برای‌تان شخصی سازی کنیم. نمونه سایت‌های آماده ما قیمت ارزانی دارند و شما می‌توانید از بین آنها سایت مورد نظر را انتخاب کنید و به رشد کسب‌وکارتان کمک کنید. 

سخن پایانی

امروزه با وجود شبکه‌های اجتماعی مختلف نیاز به سایت شخصی در نظر برخی از افراد کمرنگ شده است. وجود این شبکه‌های اجتماعی اگرچه می‌توانند معرفی کننده آنلاین محسوب شوند؛ اما داشتن وب‌سایت شخصی، چندین برابر مفیدتر است؛ چرا که شبکه‌های اجتماعی به نسبت سایت شخصی امکانات بسیار محدودتری دارند و برای فردی که به فضای تخصصی‌تر نیاز دارد، داشتن سایت شخصی مزایای بیشتری دارد. ما در مطلب امروز از سری مقالات کلیک زرد در مورد  کاربردها و ویژگی‌های سایت شخصی مطالبی بیان کردیم. اگر در این مورد با سوال یا ابهامی روبرو هستید با مراجعه به سایت ما با کارشناسان ارتباط بگیرید. همچنین اگر در مورد خرید سایت شخصی و سفارش سایت شخصی سوالی دارید، همکاران ما در کلیک زرد در اسرع وقت، پاسخگوی سوالات و ابهامات شما خواهند بود.  

0 0 رای ها
امتیازدهی
guest
0 نظرات کاربران
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها