سایت های فروشگاهی​

دیجی مارکت - کلیک زرد

سایت فروشگاهی دیجی مارکت

فروشگاه دیجی مارکت یکی از بهترین فروشگاه های موجود است که در طراحی و امکانات منحصر به فرد می‌باشد. با خرید این وب سایت فروشگاهی شما می‌توانید کسب و کار خود را با بهترین امکانات، طراحی زیبا و قیمت مناسب شروع کنید و محصولات و خدمات خود را در اینترنت و بازارهای مجازی به فروش برسانید. این وب سایت به دلیل ظاهر جذاب و کاربر پسندی که دارد می‌تواند مشتریان مختلف را جذب کند. مورد دیگر در رابطه با سایت دیجی مارکت این است که از اپلیکیشن فروشگاهی نیز برخوردار می‌باشد.

فراز مارکت - کلیک زرد

سایت فروشگاهی فراز مارکت

این سایت یک سایت فروشگاهی بی‌نظیر با امکانات فوق العاده است. در این فروشگاه علاوه بر این که شما قادر خواهید بود محصولات خود را با تخفیف های ویژه به فروش برسانید، امکان چند فروشندگی را نیز به شما می‌دهد و می‌توانید سایت خود را با دوستان و همکاران خود به صورت شراکتی مدیریت کنید و هر کدام محصولات متفاوتی در آن به صورت دکان های جداگانه به فروش برسانید. ترکیب چند فروشندگی سایت شما را یک سایت کامل و بی‌نقض نشان می‌دهد. شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

هانی شاپ - کلیک زرد

سایت فروشگاهی هانی شاپ

با فروشگاه زیبای هانی شاپ شما میتوانید عسل و محصولات مرتبط با آن را در اینترنت و بازار بزرگ مجازی به فروش برسانید. در این وبسایت با بهره گیری از چیدمان مناسب و زیبا امکان جذب چندین برابری مشتری و فروش بیشتر را دارد. همچنین با خرید این سایت شما یک اپلیکشن نیز برای خود و سایت فروشگاهی خود خواهید داشت.

فشن شاپ - کلیک زرد

سایت فروشگاهی فشن شاپ

فروشگاه لباس فشن شاپ، یک نمونه کامل و جامع از سایت فروشگاهی لباس است که با ظاهری کاربر پسند یک سایت خوبی به شما ارائه می‌دهد. این سایت یک قالب مرتب و منظم و یکپارچه ای دارد و از چیدمان نامنظم و شلوغ به دور است. مطمئنا این سایت مورد پسند شیک پوشان و برند پوشان است. یک سایتی که برای خانم ها ظاهری جذاب دارد و می‌توانند محصولات مختلف را خریداری کنند. این سایت فروشگاه لباس از اپ فروشگاهی نیز برخوردار است.

دکوراتور - کلیک زرد

سایت فروشگاهی دکوراتور

سایت مدرن دکوراتور یکی از سایت های موجود در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منازل، سازمان ها، شرکت ها و... است. این سایت دکوراسیون های مختلفی با سبک های خاص اعم از سبک ایرانی، اروپایی، مدرن و... ارائه می‌دهد. با این سایت میتوانید محصولات دکوری و سبک و ایده های خود را بفروشید و از مشاوران طراحی داخلی برای مشاوره دادن به مشتریان استفاده کنید. همچنین شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

الکتروشاپ - کلیک زرد

سایت فروشگاهی الکتروشاپ

اگر به دنبال یک فروشگاه برای فروش محصولات الکترونیک و لوازم دیجیتال خود هستید میتوانید با استفاده از فروشگاه مکس لایت اقلام و لوازم برقی خود را در ویترین این فروشگاه زیبا و جذاب قرار دهید. شما میتوانید فروشگاه الکترومارکت را به درگاه های پرداخت آنلاین متصل نمایید و با قابلیت های بی نظیر و نامحدود این فروشگاه شروع به فروش نمایید. از دیگر امکانات این فروشگاه میتوان به کنترل پنل فارسی و کاربری راحت ان اشاره کرد. همچنین با خرید این سایت شما از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

سوپر مارکت - کلیک زرد

سایت فروشگاهی سوپرمارکت

این سایت یکی از بهترین سایت ها در زمینه فروش محصولات سوپر مارکتی است. برای فروش محصولات مختلف غذایی، خوراکی، تنقلات و... می‌توانید از این سایت استفاده کنید. سایت سوپر مارکت به شما امکان خرید در جشنواره و تخفیفات ویژه را می‌دهد. امکانات مختلف و منو حرفه ای آن از ویژگی های منحصر به فرد این قالب نسبت به سایر قالب های موجود است. همچنین شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

شهر کتاب - کلیک زرد

سایت فروشگاهی شهر کتاب

شهرکتاب سایت فروش آنلاین کتاب است که شما می‌توانید انواع مختلفی از کتاب ها را در دسته های مختلف تاریخی، پزشکی، مهندسی، ریاضیات و... پیدا کنید. مگامنو حرفه ای آن پاسخگوی این نیاز خواهد بود و می‌توانید کتاب هایی را از هر دسته مختلف به فروش برسانید. با بوک مارکت مشتریان خود را به کتاب خوانی دعوت کنید. همچنین شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

راش - کلیک زرد

سایت فروشگاهی راش

این سایت فروشگاهی یک سایت مناسب برای فروش لوازم چوبی و مبلمان است. یک سایتی که زیبایی و شیک بودن محصولات را می‌توان احساس کرد. در این سایت مبلمان مختلف اداری، سلطنتی، راحتی، کاناپه و... به فروش می‌رسد. ظاهر زیبا و کاربر پسند از ویژگی های حائز اهمیت این سایت است. همچنین شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

چرم کده - کلیک زرد

سایت فروشگاهی چرم کده

سایت چرم کده یکی از بهترین سایت های موجود در زمینه فروش محصولات چرمی برای خانم ها و آقایان است. چرم کده امکان فروش محصولات چرمی همچون کیف، کفش، کیف پول و... را دارد. می‌توانید از این سایت برای فروش محصولات چرمی خود بهره بگیرید. ظاهر زیبا و شیک این سایت از ویژگی های بارز آن است. همچنین شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

خانه ابزار - کلیک زرد

سایت فروشگاهی خانه ابزار

خانه ابزار یکی از بهترین سایت های فروش ابزار است. شما می‌توانید ابزار های مختلف صنعتی و یا ابزارهای مربوط به جوشکاری و... را به راحتی در این سایت به مشتریان خود عرضه کنید. از امکانات به خصوص این سایت این است که شما می‌توانید فیلترهای متنوعی ایجاد کنید و بر اساس قیمت، مدل، برند و... نتایج سرچ خوبی را به مشتریان ارائه دهید. لازم به ذکر است با خرید این فروشگاه شما اپلیکشن اندروید مربوط به آن را نیز دریافت خواهید کرد.

بیوتی لند - کلیک زرد

سایت فروشگاهی بیوتی لند

فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی بیوتی لند یک نمونه کامل و جامع از سایت لوازم آرایشی است که امکان فروش لوازم آرایشی و بهداشتی مختلف را با ظاهری کاربر پسند به شما می‌دهد. این سایت یک قالب مرتب و منظم و یکپارچه ای دارد و از چیدمان نامنظم و شلوغ به دور است. این سایت دارای منوهای جذاب و اسلایدرهای زیبایی است که پیام خوبی را به مخاطب انتقال می‌دهد. یک سایتی که برای خانم ها ظاهری جذاب دارد و می‌توانند محصولات مختلف را خریداری کنند. این سایت آرایشی از اپ فروشگاهی نیز برخوردار است.

کافه تی - کلیک زرد

سایت فروشگاهی کافه تی

این سایت یک سایت مناسب برای کافه داران است که در آن می‌توانند محصولات کافئینی خود را به فروش برسانند. اگر شما هم صاحب یک کافه هستید و می‌خواهید محصولات خود را به صورت بیرون بر به فروش و به مشتریان خود عرضه کنید، می‌توانید از این قالب سایت استفاده کنید. همچنین این سایت کافه دارای اپلیکیشن نیز است.

دست ساز - کلیک زرد

سایت فروشگاهی دست ساز

این سایت فروشگاهی یکی از بهترین سایت های موجود برای فروش محصولات دست باف و دست ساز و هنرهای دستی است. می‌توان محصولات متنوعی از شاخه های مختلف هنر اعم از صنایع دستی همچون مس، ملیله، مینا کاری، سفالگری و... را فروخت. امروزه که علاقه مردم به سمت محصولات هنرهای دستی افزایش پیدا کرده است، ایجاد یک وب سایت با این عنوان می‌تواند موفقیت بزرگی برای شما به ارمغان آورد. زیبا و همه منظوره بودن این سایت از ویژگی های بارز آن است. همچنین شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

چهارسو - کلیک زرد

سایت فروشگاهی چهارسو

سایت فروشگاهی چهارسو، یک سایت فروشگاهی فوق حرفه‌ای است که به طور اختصاصی برای فروش موبایل طراحی شده است. از دیگر مزایای این سایت می‌توانیم به ظاهر زیبا، امکانات فروشگاهی بالا، کاربری آسان و امکان مدیریت ساده‌ی آن اشاره کنیم. اگر قصد خرید یک سایت فروشگاهی خوب برای فروش موبایل را دارید، پیشنهاد می‌کنیم سایت موبایل شاپ را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید با خرید این سایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره ببرید.

اسپرت یدک - کلیک زرد

فروشگاه اینترنتی اسپرت یدک

اگر در زمینه فروش لوازم اسپرت و یدکی خودرو فعالیت دارید این سایت یک انتخاب عالی برای شما خواهد بود. شما می‌توانید محصولات متفاوتی در دسته بندی های مختلف برای خودروهای ایرانی و خارجی قرار دهید. شما می‌توانید محصولات و ویژگی‌های آن را در سایت خود قرار دهید و با اتصال سایت به درگاه پرداخت امکان خرید و پرداخت آنلاین را برای مشتریان خود فراهم می‌کنید. همچنین شما می‌توانید با خرید این سایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره ببرید.

پوشاک زنانه - کلیک زرد

سایت فروشگاهی پوشاک زنانه

فروشگاه لباس زنانه ، نمونه کامل از سایت فروشگاهی لباس زنانه است که با ظاهری جذاب که یک سایت خوبی را به شما ارائه می‌دهد. این سایت یک دسته بندی مرتب و منظم و یکپارچه ای دارد و از چیدمان منظم برخوردار است. مطمئنا این سایت مورد پسند بانوان شیک پوش و برند پوش است. یک سایتی که برای خانم ها ظاهری جذاب دارد و می‌توانند محصولات مختلف را خریداری کنند. این سایت فروشگاه لباس از اپ فروشگاهی نیز برخوردار است.

اسباب بازی - کلیک زرد

سایت فروشگاهی خانه اسباب بازی

سایت فروشگاهی خانه اسباب بازی داری ظاهر و گرافیک زیبا و جذاب با رنگ های متنوع که هر بیننده ای را مجذوب خود میکند الخصوص بچه ها که مشتریان اصلی این وب سایت هستند.طراحی و چیدمان به کار رفته در این فروشگاه بسیار حرفه ای بوده و شما میتوانید کالاهای خود را در محل مناسب با چیدمان عالی قرار دهید . از دیگر ویژگی های این فروشگاه میتوان به منوی فارسی و پنل کاربری راحت آن اشاره کرد. لازم به ذکر است با خرید این فروشگاه شما اپلیکشن اندروید مربوط به آن را نیز دریافت خواهید کرد.

یدک خودرو - کلیک زرد

سایت فروشگاهی یدک خودرو

اگر در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو فعالیت دارید این سایت یک انتخاب عالی برای شما خواهد بود. شما می‌توانید محصولات متفاوتی در دسته بندی های مختلف برای خودروهای ایرانی و خارجی قرار دهید. شما می‌توانید محصولات و ویژگی‌های آن را در سایت خود قرار دهید و با اتصال سایت به درگاه پرداخت امکان خرید و پرداخت آنلاین را برای مشتریان خود فراهم می‌کنید. همچنین شما می‌توانید با خرید این سایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره ببرید.

آمازون - کلیک زرد

سایت فروشگاهی آمازون

این وب سایت یک سایت خرید بی نظیر با امکانات زیبا می باشد. این فروشگاه علاوه بر اینکه می توانید محصولات خود را با تخفیف ویژه به فروش برسانید، فرصت های فروش زیادی را نیز در اختیار شما قرار می دهد و می توانید وب سایت خود را به صورت مشارکتی با دوستان و دوستان خود مدیریت کنید که هر کدام محصول متفاوتی دارند. در فروشگاه های مختلف به فروش می رسد. ترکیب ساده باعث می شود وب سایت شما عالی و شیک به نظر برسد. علاوه بر این وب سایت، از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره مند خواهید شد.

خرید سایت فروشگاهی دیجی شاپ - کلیک زرد

سایت فروشگاهی دیجی شاپ

سایت فروشگاهی دیجی شاپ محل مناسب برای فروش محصولات متنوع با تعداد بالا با دسته بندی مناسب میباشد. تم زیبا و جذاب و کنترل پنل فارسی از ویژگی های این فروشگاه است. امکان شخصی سازی متناسب با نیاز شما و همچنین تغییر رنگ تم در این فروشگاه کاملا امکان پذیر و راحت میباشد. با خرید این فروشگاه از اپلیکشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

ری بن - کلیک زرد

سایت فروشگاهی ری بن

ری بن یک فروشگاه اینترنتی خرید عینک است که شما می توانید عینک های مختلف اعم از دودی، آفتابی، طبی و... را تهیه کنید. این فروشگاه یک سایت بسیار مناسب برای صاحبان این شغل است که می‌توانند به صورت اینترنتی فروش خود را افزایش دهند. ظاهر زیبای آن و همه منظوره بودن برای فروش انواع مختلفی از عینک ها از امتیازهای قابل توجه این سایت است. لازم به ذکر است با خرید این فروشگاه شما اپلیکشن اندروید مربوط به آن را نیز دریافت خواهید کرد.

صنایع چوبی - کلیک زرد

سایت فروشگاهی صنایع چوب

این سایت فروشگاهی یک سایت مناسب برای فروش لوازم و صنایع چوبی در متنوع ترین حالت است. این سایت دارای تم دارک و کلاسیک میباشد. امکان تغییر رنگ تم در این وبسایت بسته به نیاز شما فراهم میباشد. در این سایت علاوه بر مبلمان مختلف از جمله اداری، راحتی، کاناپه و... میتوانید تمامی محصولات مرتبط با صنایع چوبی از جمله محصولات دکوری چوبی را نیز به فروش برسانید. این سایت دارای پنل مدیریت آسان و همچنین چینش مناسب است. همچنین شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

خانه ایمن - کلیک زرد

سایت فروشگاهی خانه ایمن

سایت فروشگاهی خانه ایمن دارای ظاهر و گرافیک زیبا و جذاب با رنگ های متنوع که هر بیننده ای را مجذوب خود میکند الخصوص خانم ها و آقایان عزیز که مشتریان اصلی این وب سایت هستند و نگران امنیت خانه خود هستند، می‌توانند امنین خانه خود را با سایت ما تضمین کنند. از دیگر ویژگی های این فروشگاه میتوان به منوی فارسی و پنل کاربری راحت آن اشاره کرد. لازم به ذکر است با خرید این فروشگاه شما اپلیکشن اندروید مربوط به آن را نیز دریافت خواهید کرد.

شیر آلات و لوازم جانبی آن - کلیک زرد

سایت فروشگاهی شیرآلات و لوازم جانبی آن

این سایت برای فروش انواع مختلفی از شیرآلات مدرن و سایر تجهیزات مرتبط با آن طراحی شده است. سایت شیرآلات امکان خرید و فروش شیرآلات مختلف خانه اعم از شیرآلات ظرف شویی، روشویی، حمام، سرامیک، چسپ نانو عایق و... را فراهم میکند. علاوه بر موارد فوق شرکت ها و سازمان ها و بیمارستان ها می‌توانند شیرآلات خود را از این سایت خریداری کنند زیرا جدید ترین و به روز ترین شیرآلات بیمارستانی و هوشمند با مناسب ترین قیمت در این سایت عرضه می‌شود. همچنین شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

زارا - کلیک زرد

سایت فروشگاهی لباس زارا

سایت زارا یک سایت فروش لباس در گروه بندی های مختلف سنی است. در این فروشگاه انواع مختلفی از لباس های زنانه، مردانه و کودکانه در سایزبندی های مختلف به فروش می‌رسد. زارا یکی از بهترین فروشگاه ها در بین رقبا است. با امکانات بی نظیری اعم از راهنمای سایزبندی، پشتیبانی آنلاین و تخفیفات ماهانه یکی از سایت های مطرح می‌باشد. ظاهر زیبای آن کاربر پسند است و اعتماد مشتریان را به خود جذب میکند. همچنین شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

ارگانیک - کلیک زرد

سایت فروشگاهی ارگانیک

سایت ارگانیک یک سایت فروش محصولات ارگانیک می‌باشد. اگر شما هم یک تولیدکننده هستید و محصولات مختلفی را خودتان در خانه، مزرعه و باغ خود تولید می‌کنید، می‌توانید به راحتی این سایت را خریداری کنید و محصولات خود را در آن نیز بفروشید. امروزه که مردم به محصولات ارگانیک توجه ویژه ای می‌کنند، داشتن یک فروشگاه اینترنتی از محصولات ارگانیک یک ایده بسیار خوبی است. ظاهر زیبای سایت نیز حس تازگی و طبیعی بودن محصولات را به نمایش می‌گذارد. لازم به ذکر است با خرید این فروشگاه شما اپلیکشن اندروید مربوط به آن را نیز دریافت خواهید کرد.

برلیان - کلیک زرد

سایت فروشگاهی برلیان

با استفاده از سایت فروشگاهی برلیان شما میتوانید سایت حرفه ای برای فروش محصولاتی نظیر طلا و جواهرات و سایر اکسسوری ها داشته باشید نکته قابل توجه در این نوع فروشگاه داشتن قیمت های متغیر میباشد که با استفاده از این سایت و طراحی حرفه ای آن این امر ممکن میباشد. از مزیت این فروشگاه کنترل پنل فارسی قابل تغییر بر حسب سلیقه شما و همچنین داشتن اپلیکشن برای راحتی دسترسی مشتریان می‌باشد.

گجت موبایل - کلیک زرد

فروشگاه اینترنتی گجت موبایل

سایت فروشگاهی گجت موبایل، یک سایت فروشگاهی فوق حرفه‌ای است که به طور اختصاصی برای فروش لوازم جانبی و گجت های مفید و کاربردی گوشی همراه طراحی شده است. از دیگر مزایای این سایت می‌توانیم به ظاهر زیبا، امکانات فروشگاهی بالا، کاربری آسان و امکان مدیریت ساده‌ی آن اشاره کنیم. اگر قصد خرید یک سایت فروشگاهی خوب برای فروش لوازم جانبی وگجت کوشی همراه و حتی موبایل را نیز دارید، پیشنهاد می‌کنیم سایت گجت موبایل را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید با خرید این سایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره ببرید.

رایانه و موبایل - کلیک زرد

فروشگاه اینترنتی رایانه و موبایل

اگر به دنبال یک فروشگاه برای فروش محصولات رایانه و لوازم دیجیتال خود هستید میتوانید با استفاده از فروشگاه رایانه و موبایل اقلام و لوازم الکترونیکی خود را در ویترین این فروشگاه زیبا و جذاب قرار دهید. شما میتوانید فروشگاه رایانه و موبایل را به درگاه های پرداخت آنلاین متصل نمایید و با قابلیت های بی نظیر و نامحدود این فروشگاه شروع به فروش نمایید. از دیگر امکانات این فروشگاه میتوان به کنترل پنل فارسی و کاربری راحت ان اشاره کرد. همچنین با خرید این سایت شما از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

سخت افزار - کلیک زرد

سایت فروشگاهی سخت افزار

سایت فروشگاهی سخت افزار محلی برای فروش لوازم مرتبط با کامپیوتر با دسته بندی کامل برای کالاهای شماست. این فروشگاه این قابلیت را دارد به راحتی تمامی کالای مورد نظر شما را در دسته بندی های مناسب قرار دهد و شما را برای فروش در سطح جهانی و اینترنت یاری دهد. سایت سخت افزار دارای کنترل پنل ساده و راحت طراحی زیبا و گرافیک مناسب باعث جذب بیشتر مشتریان شما خواهد شد. همچنین با استفاده از اپلیکیشن این فروشگاه مشتریان شما سریع تر و راحت تر به خرید کالای مد نظر خود هدایت می‌شوند.

مزون مروارید - کلیک زرد

سایت فروشگاهی مزون مروارید

سایت مزون مروارید، یک نمونه کامل از سایت فروشگاهی لباس است که با ظاهری کاربر پسند یک سایت خوبی به شما ارائه می‌دهد. این سایت یک قالب مرتب و منظم و یکپارچه ای دارد. مطمئنا این سایت مورد پسند شیک پوشان و برند پوشان است. در این سایت هر مدل لباسی متناسب با هر نوع سلیقه وجود دارد و مشتریان یک خرید خوبی را تجربه خواهند کرد. این سایت فروشگاه لباس از اپ فروشگاهی نیز برخوردار است.

گیم سنتر - کلیک زرد

سایت فروشگاهی گیم سنتر

گیم سنتر یک سایت قوی و قدرتمند در زمینه بازی های آنلاین است. این سایت امکان بازی های آنلاین را با بالاترین سرعت و امکانات ممکن برای شما فراهم می‌کند. تم های مختلف و منو فوق حرفه ای آن از امتیازهای مثبت قابل ذکر است. ریسپانسیو بودن این قالب به صورت پیش فرض از دیگر مزایای این قالب است. همچنین شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

کاکتوس - کلیک زرد

سایت فروشگاهی کاکتوس

سایت فروشگاهی کاکتوس با طراحی زیبا و به یادماندنی و ترکیب رنگ فوق العاده زیبا به شما این امکان را میدهد که فروشگاهی بی نقص برای برای محصلات گل و گیاه و یا لوازم مرتبط با ان را داشته باشید. از مزیت های این سایت میتوان به دسته بندی مناسب و بهینه محصولات و امکان مقایسه و انتخاب چندین محصول برای مقایسه یا به عنوان علاقه مندی ها اشاره کرد. شما به راحتی میتوانید این فروشگاه را به درگاه پرداخت و همینطور اپلیکیشن متصل نمایید.

فرنس پرفیوم - کلیک زرد

سایت فروشگاهی فرنس پرفیوم

اگر به دنبال فروش محصولات عطر و ادکلن خود در فضای مجازی هستید، ما فروشگاه ادکلن فرنس پرفیوم را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این سایت می‌توانید محصولات عطر و ادکلن خود را در برندهای مختلف به بهترین شکل ممکن به فروش برسانید. ظاهری زیبا و امکانات حرفه ای از گزینه های مناسب برای این سایت می‌باشد. . همچنین با خرید این سایت شما از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

آی تی - کلیک زرد

سایت فروشگاهی آی تی بازار

سایت فروشگاهی آی تی بازار یک سایت کامل برای فروش لوازم مرتبط با کامپیوتر و لوازم جانبی است. آی تی بازار محصولات مختلف را در دسته بندی های جداگانه قرار میدهد و یک مگامنو مرتبی دارد که مشتری به راحتی میتواند دنبال محصول خود بگردد. سایت فروشگاهی آی تی بازار دارای کنترل پنل ساده و راحت طراحی زیبا و گرافیک مناسب باعث جذب بیشتر مشتریان شما خواهد شد. همچنین با استفاده از اپلیکیشن این فروشگاه مشتریان شما سریع تر و راحت تر به خرید کالای مد نظر خود هدایت می‌شوند.

رکاب - کلیک زرد

سایت فروشگاهی رکاب

این سایت یک سایت فروش دوچرخه در انواع مختلف و برندهای روز دنیا است. این سایت جزو قالب های زیبا و ساده است که در عین سادگی، یک وب سایت فوق العاده کاربردی می‌سازد و مشتریان از خرید در سایت شما لذت می‌برند. ظاهر زیبا و کاربر پسند بودن آن باعث می‌شود که مشتریان بتوانند دوباره به شما اعتماد بکنند و خرید های خود را از سایت شما انجام دهند. لازم به ذکر است با خرید این فروشگاه شما اپلیکشن اندروید مربوط به آن را نیز دریافت خواهید کرد.

کوه نور - کلیک زرد

سایت فروشگاهی کوه نور

کوه نور یک سایت خاص و متفاوت در زمینه فروش طلا و جواهرات است. کوه نور دارای تیم تخصصی و حرفه ای ساخت طلا و جواهرات است. شما میتوانید با این سایت طلا و جواهرات خود را بفروشید و سفارشات مشتریان را دریافت کنید و طرح دلخواه آن ها را طراحی کنید. کوه نور طراحی زیبا و گرافیک مناسبی دارد و باعث جذب بیشتر مشتریان شما خواهد شد. همچنین با استفاده از اپلیکیشن این فروشگاه مشتریان شما سریع تر و راحت تر به خرید کالای مد نظر خود هدایت می‌شوند.

گیفت شاپ - کلیک زرد

سایت فروشگاهی گیفت شاپ

سایت فروشگاهی گیفت شاپ یک سایت بسیار زیبا و جذاب برای خاص پسندانی است که همیشه برای هدیه دادن به دیگران دچار مشکل می‌شوند و نمی دانند که چه چیزی برایشان بخرند. این سایت قابلیت این را می‌دهد که برای هر نوع سلیقه و هر نوع رده سنی ای بتوانید هدیه زیبا با مناسب ترین قیمت بخرید. دیگر لازم نیست برای هدیه خریدن تایم زیادی را صرف گشتن در بازار بکنید با گیفت شاپ می‌توانید در کمتر از چند دقیقه هدیه مورد نظر خود را بپسندید. ظاهر جذاب و کاربر پسند بودن از امکانات قابل توجه این سایت است. شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

مزون مجلسی - کلیک زرد

سایت فروشگاهی مزون مجلسی

مزون مجلسی یک سایت ساده و شیک در زمینه فروش لباس مجلسی است. مزون مجلسی برای هر نوع سلیقه ای کارهای خاص و زیبا دارد. در این سایت شما میتوانید جدیدترین محصولات خود را به نمایش بگذارید. زیبایی و سادگی از ویژگی های بارز این سایت است که تمرکز مشتریان را به هم نمیریزد. همچنین با استفاده از اپلیکیشن این فروشگاه مشتریان شما سریع تر و راحت تر به خرید کالای مد نظر خود هدایت می‌شوند.

گلد شاپ - کلیک زرد

سایت فروشگاهی گلد گالری

با استفاده از سایت فروشگاهی گلد گالری شما میتوانید سایت حرفه ای برای فروش محصولاتی نظیر طلا و جواهرات و سایر اکسسوری ها داشته باشید نکته قابل توجه در این نوع فروشگاه داشتن قیمت های متغیر می‌باشد که با استفاده از این سایت و طراحی حرفه ای آن این امر ممکن میباشد. از مزیت این فروشگاه کنترل پنل فارسی قابل تغییر بر حسب سلیقه شما و همچنین داشتن اپلیکشن برای راحتی دسترسی مشتریان می‌باشد.

اپل شاپ - کلیک زرد

سایت فروشگاهی اپل

سایت فروشگاهی اپل، یک سایت فروشگاهی فوق حرفه‌ای است که به طور اختصاصی برای فروش موبایل طراحی شده است. از دیگر مزایای این سایت می‌توانیم به ظاهر زیبا، امکانات فروشگاهی بالا، کاربری آسان و امکان مدیریت ساده‌ی آن اشاره کنیم. اگر قصد خرید یک سایت فروشگاهی خوب برای فروش موبایل را دارید، پیشنهاد می‌کنیم سایت اپل را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید با خرید این سایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره ببرید.

شیرین عسل - کلیک زرد

سایت فروشگاهی شیرین عسل

با فروشگاه زیبای شیرین عسل شما میتوانید عسل و محصولات مرتبط با آن را در اینترنت و بازار بزرگ مجازی به فروش برسانید. در این وبسایت با بهره گیری از چیدمان مناسب و زیبا امکان جذب چندین برابری مشتری و فروش بیشتر را دارد. همچنین با خرید این سایت شما یک اپلیکشن نیز برای خود و سایت فروشگاهی خود خواهید داشت.

واچ پلاس - کلیک زرد

سایت فروشگاهی واچ پلاس

سایت فروشگاهی واچ پلاس یک سایت فروش ساعت های روز دنیا است که انواع مختلفی از ساعت های زنانه و مردانه در آن به فروش می‌رود. یک سایت کامل که همه نوع ساعت های مختلف اعم از هوشمند، آنتیک، جیبی، مینیمال، رومیزی، مچی و... در طرح بندی های مختلف به کار می‌رود. علاوه بر این سایت این امکان را به شما می‌دهد که محصولات خود را در جشنواره های مختلف هفتگی، ماهانه و سالانه به فروش بگذارید و با تخفیف خوبی آن ها را بفروشید. نکته دیگر اینکه این سایت از اپ فروشگاهی نیز برخوردار است

نور کالا - کلیک زرد

سایت فروشگاهی نور کالا

اگر به دنبال یک فروشگاه برای فروش محصولات الکترونیک و لوازم دیجیتال خود هستید میتوانید با استفاده از فروشگاه نور کالا اقلام و لوازم برقی خود را در ویترین این فروشگاه زیبا و جذاب قرار دهید. شما میتوانید فروشگاه نور کالا را به درگاه های پرداخت آنلاین متصل نمایید و با قابلیت های بی نظیر و نامحدود این فروشگاه شروع به فروش نمایید. از دیگر امکانات این فروشگاه میتوان به کنترل پنل فارسی و کاربری راحت ان اشاره کرد. همچنین با خرید این سایت شما از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

آموزیار - کلیک زرد

سایت فروشگاهی آموزیار

سایت فروشگاهی آموزیار یک سایت عالی برای زمینه آموزشی است. ظاهر زیبا، امکانات خوب و باکیفیت آن باعث شده است که محبوبیت زیادی بین کاربران و وب مسترها داشته باشد. ویرایش و شخصی سازی این سایت بسیار ساده است شما می‌توانید با استفاده از المنتور تغییرات لازم را ایجاد کنید. در ضمن آموزش ویدئویی استفاده از سایت هم در اختیار شما قرار می‌‍گیرد تا ویرایش سایت ساده‌تر شود. نکته دیگر اینکه این سایت از اپ فروشگاهی نیز برخوردار است.

خانه من - کلیک زرد

سایت فروشگاهی خانه من

فروشگاه اینترنتی خانه من یک سایت برای فروش محصولات ریز و درشت خانگی به خصوص لوازم آشپزخانه است. خانه من محصولات جدید و متنوعی برای سلیقه های متفاوت ارائه میدهد. در خانه من شما میتوانید محصولات خود را بفروشید و تخفیف و جشنواره های خوبی روی محصولات خود بگذارید. همچنین شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

لوازم خانگی - کلیک زرد

سایت فروشگاهی لوازم خانگی

سایت لوازم خانگی دارای طراحی زیبا و به روز با دسته بندی حرفه ای برای فروش لوازم مرتبط با خانه و آشپزخانه میباشد. امکان مدیریت فوق آسان و حرفه ای به شما این امکان را میدهد که بتوانید فروشگاه خود را در فضای مجازی انترنت افتتاح نمایید و این سایت به شما کمک میکند تا بهتر شناخته شوید و فروش شما بیشتر گردد. شما در کنار این وبسایت از اپلیکیشن رایگان آن نیز بهره خواهید برد.

لوازم ورزشی - کلیک زرد

سایت فروشگاهی لوازم ورزشی

سایت فروشگاهی لوازم ورزشی یک سایت فوق حرفه ای برای فروش محصولات ورزشی است. این سایت مناسب باشگاه بدنسازی، فیتنس، یوگا، ایروبیک و... است. در این سایت به راحتی می‌توانید محصولات و دستگاه های ورزشی خود را به هر یک از جامعه هدف خود بفروشید. . لازم به ذکر است با خرید این فروشگاه شما اپلیکشن اندروید مربوط به آن را نیز دریافت خواهید کرد.

سایت فروشگاهی تحریر - کلیک زرد

سایت فروشگاهی تحریر

سایت فروشگاهی تحریر یک سایت فوق العاده برای فروش انواع لوازم تحریر است. این سایت مناسب همه فروشندگان لوازم تحریر است که به نوعی می‌خواهند کسب و کار خود را ارتقا دهند. این سایت دارای دسته بندی های متنوع است که کاربران را به سرعت به هدف مورد نظر می‌رساند. اپلیکیشن های مخصوص لوازم تحریر امکان فوق العاده ایست که با خرید این سایت میتوانید از اپلیکیشن آن نیز بهره مند شوید.

سفارش ساخت سایت اختصاصی

کاربران گرامی شما می‌توانید از طریق دکمه سفارش ساخت سایت، اقدام به ایجاد سایت اختصاصی و منحصر به فرد خودتان کنید. پس از ثبت سفارش، سایت شما با انجام هماهنگی های لازم در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی و به شما تحویل داده می‌شود. لطفا در قسمت سفارش سایت، اطلاعات خود را به درستی وارد نموده و منتظر تماس کارشناسان ما جهت اطلاع از ریز جزئیات سفارش خود باشید.

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود ما را در خدمت رسانی بهتر یاری کنید.

جهت ارتباط سریع چت آنلاین و یا تماس مستقیم در خدمت شما هستیم.
0 0 رای ها
امتیازدهی
guest
0 نظرات کاربران
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها